Zapisz się do nas

Jeśli chcesz zdobyć pozwolenie na broń , lubisz strzelać interesujesz się bronią oraz zdrową rywalizacją podczas zawodów strzeleckich ten klub jest właśnie dla Ciebie. Naszych klubowiczów przybywa coraz więcej tym samym rozwijamy się dla was coraz prężniej , organizujemy zawody , wyjazdy dla najlepszych strzelców . W naszym klubie wspieramy również młodzież występującą w kadrze narodowej , która zdobywa coraz to wyższe wyniki.

Jeśli chcesz do nas dołączyć poniżej znajdziesz informacje jak to zrobić krok po kroku :

Na początku wypełniasz deklarację przystąpienia do klubu i opłacasz wpisowe oraz składkę roczną – kwota wpisowego 500 zł , składka roczna za rok kalendarzowy 360 zł .

Młodzież do 18 roku życia jest zwolniona z opłaty wpisowego , oraz ze zdawania egzaminu na patent – otrzymuje licencję od razu po złożeniu wniosku .

Po wysłaniu nam potwierdzenia przelewu oraz wypełnionej deklaracji tworzymy dla Ciebie profil na portalu PZSS gdzie znajdują się Twoje dane również później te dotyczące licencji patentu itp.

Po 1 miesiącu członkostwa możesz przystąpić do egzaminu na patent regulamin egzaminu pod linkiem:

LINK

Po zdaniu patentu i otrzymaniu licencji możesz brać udział w zawodach i tym samym powiększać swoje umiejętności w strzelectwie.

Na naszej strzelnicy odbędziesz indywidualne treningi do patentu pod okiem naszych instruktorów , na treningi zachęcam do zapisywania się poprzez biuro strzelnicy pod nr tel: 734149202

Nasza ekipa strzelnicy , oraz sklepu z amunicją mogą w przyszłości po otrzymaniu przez Ciebie pozwolenia na broń pomóc w zakupie i doborze broni – sprowadzamy broń również na zamówienie. Nasz klub jest zaopatrzony w broń klubową z której można korzystać podczas treningów jak i zawodów.

Poniżej w linku znajduje się pusta deklaracja oraz statut klubu , zapraszamy do kontaktu